NÖJDA KUNDER = ÅTERKOMMANDE KUNDER!

Den målsättningen har företaget strävat efter sedan starten 1986, och Xerman är idag ett av de mest omtyckta företagen i genren, med sin långa erfarenhet och goda kundrelationer.

KENNETH BERGSTRÖM, MEDLEM I SVENSKA KENNETHKLUBBEN,
har funnits med ända sedan starten 1986, och har varit med och skapat företagets historia och fått uppleva tider utan datorisering. En tid av äkta konstnärskap, då all skylttillverkning handskars.

Företag som har haft stor betydelse för Xerman, är bland annat Mälarenergi, med flertalet namnbyten. Redan bytet från Tekniska Verken till Energi & Vatten, var företaget delaktiga i. Med många nöjda kunder i bagaget, hoppas företaget leva vidare och utvecklas och hälsar alltid gamla som nya kunder varmt välkomna.

För att hitta till oss kan du klicka här!

Kenneth Bergström

021-35 32 00
kenneth@xerman.se

personal på jobbet

Patrik Bergström

070-292 40 40
patrik@xerman.se

Runda-cirkel-200px_vit

Christer Bergqvist

070-388 01 05
christer@xerman.se

personal på jobbet

Therese Springfeldt

076-848 10 80
therese@xerman.se

personal på jobbet

Sara Sund

076-840 40 06
sara@xerman.se

personal på jobbet

Daniel Moberg

072-212 72 92
daniel@xerman.se

personal på jobbet

Narmin Smile

021-35 32 00
info@xerman.se

Runda-cirkel-200px_vit

Markus Redlig

073-063 06 60
markus@xerman.se

personal på jobbet

Jonas Ågerup

073-044 14 10
jonas@xerman.se

Jonas Ågerup

Joanna Salo

076-820 60 22
joanna@xerman.se

Runda-cirkel-200px_vit

MENU